Український центр міжнародних відносин шукає однодумців в команду!

Український центр міжнародних відносин – громадська організація, заснована в Запоріжжі у 2019 році. Метою організації є розвиток політичної та громадянської освіти серед молоді через сприяння активній участі громадян України в громадянському суспільстві. З 2022 року команда працює над поверненням молоді в Україну, підтримкою та ресоціалізацією молодіжних та студентських лідерів, які були вимушені покинути свої громади через військові дії.

Наразі ми працюємо на базі фізичних просторів в Мукачево, Дніпрі та Чернігові та сприяємо ресоціалізації та реінтеграції молоді та студентів. Команда UCIR допомагає громадським організаціям з психологічною та юридичною підтримкою, надає безкоштовне місце для роботи та фінансову підтримку на реалізацію власних ініціатив.

aWARe Zone Youth Hub – комплексна всеукраїнська програма по підтримці молоді в умовах війни, яка була створена Українським центром міжнародних відносин за підтримки Європейської Демократичної Молодіжної Мережі (EDYN) та Агенції з міжнародного розвитку США (USAID).

Шукаємо асистента програми aWARe Zone Youth Hub.

Вимоги:

 1. Вільне володіння англійською мовою.
 2. Мінімальний досвід в проектній діяльності на базі громадських або студентських організацій.
 3. Бажання розвиватись та створювати проекти для молоді.
 4. Фізичне перебування в Києві (можна поєднувати з іншим видом діяльності або навчанням, але обов’язково треба особиста присутність під час зустрічей з партнерами).
 5. Гнучкість та вміння працювати мультизадачно.

Обов’язки:

 1. Вести графік зустрічей та комунікацію з партнерами.
 2. Технічна допомога у веденні діяльності керівника організації (підготовка звітності, планів роботи, координація з іншими структурними підрозділами організації).
 3. Допомога в організації заходів та тренінгів в рамках проектної діяльності aWARe Zone Youth Hub.
 4. Комунікація з підрядниками, складання порівняльних пропозицій та допомога в координації проектів aWARe Zone Youth Hub.
 5. Переклади документації та звітності.
 6. Ведення комунікації з партнерськими організаціями стосовно спільних проектів.
 7. Інша діяльність в рамках проектів aWARe Zone Youth Hub.

Часткова зайнятість.

Відправляйте резюме та мотиваційний лист А4 на пошту до 25 квітня: ukrainian_centre@ucir.info